Videi draudzīgs auto


Healthy Smoking Vintage posterBraucu mašīnā. Klausos SWH. Ziņas. Auto ziņas.

…….. kautkas tur ir izlaidis videi draudzīgu sportisku 4 durvju sedanu ar 305 zs 6 cilindru dzinēju. Godīgi sakot šādas te ziņas ir tieši tik pat komiskas kā vintage plakāti par veselīgo smēķēšanu. Kā auto vispār var būt videi draudzīgs? Tas jebkurā gadijumā izdala piesārņojumi, tas ir pārbāzts ar plastmasām, kuras nesadalās. Lai to kustinātu tiek iegūta nafta, kuras ieguve jau pati par sevi nav videi draudzīga un tur ir akumulators.

Vai jūs esat domājuši cik mega nedraudzīgi patiesībā ir modernie EKO auto, kas pārvietojas ar elektrības spēku? Cik resursi un kādi tiek patērēti, lai izgatavotu akumulatoru. Pats galvenais, kur pēc tam paliks visi šie akumulatori, kad modernā EKO automobīļa akumulators beigs savu dzīvi? Mūsdienu tehnoloģijas ir attīstījušās tiktāl, ka labāko marku akumulatoriem neviens ražotājs nedod ilgāku garantiju par 2 gadiem……

Tālāk stāstu turpināt var katrs pats.

Advertisements

2 responses to “Videi draudzīgs auto

  1. nu bet tāds eko dzinējs cik saprotu ir dabai draudzīgāks nekā parastais. vismaz viena mašīnas sastāvdaļa ir kļuvusi dabai draudzīgāka. Labāk jau iet kājām un zemē nespļaut un gāzes arī nelaist

  2. man personīgi liekas, ka CO2 ir mazāk kaitīgs, kā skābēm pildīts vairākus 100 kg smags svina klucis plastmasas ietvarā. CO2 faktiski ir tāds atjaunojamais resurs, jo piedalās fotosintēzes procesā 6CO2 + 6H2O → C6H12O6 + 6O2 kā rezultātā veidojas ozona slānis ap zemi.

    Fotosintēzes procesā ik gadu uz Zemes rodas apmēram 150 miljardu tonnu organisko vielu un 150 miljardu tonnu skābekļa, ka arī augi uzņem apmēram 200 miljardu tonnu oglekļa dioksīda.
    http://lv.wikipedia.org/wiki/Fotosint%C4%93ze

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s